- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
2.5 in to 3.5 in brackets and screws
(SNA-BR2-35)
Specifications
| Compatible/Used for | 2.5 to 3.5 inch |
| Dimension | |
| Product Type | brackets and screws |
| Warranty | 1 Year |
| Weight |
| SKU | SNA-BR2-35 |
| Barcode # | 740617220551 |
| Brand | KINGSTON |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





