- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LACIE 2BIG RAID 8TB (2X4TB 7200RPM IRONWOLF PRO) USB-C, 5YR DATA RECOVERY SERVICE
(STHJ8000800)
| Brand | LaCie |
| Capacity | 8TB |
| Thunderbolt Interface | Yes |
| SKU | STHJ8000800 |
| Barcode # | 3660619405329 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 3.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
5
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





