- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LACIE D2 PROFESSIONAL 3.5" 14TB, 7200RPM, USB-C, 5YR
(STHA14000800)
Specifications
| Bays | - |
| Capacity | 14 TB |
| Form Factor | Desktop |
| LAN Port | - |
| Processor/Memory | - |
| Raid | - |
| Series | d2 Professional |
| USB Port | USB-C |
| Warranty | 5 Years |
| Dimensions | 188.5 x 60 x 130 mm (L x W x D) |
| Weight | 1.4 kg |
| SKU | STHA14000800 |
| Barcode # | 3660619408665 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
5
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





