- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LACIE DIAMOND CUT DESIGN PORTABLE 2.5" 2TB USB-C, 2YR, SPACE GRAY
(STHG2000402)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 2 TB |
| Colour | Space Grey |
| Form Factor | Portable 10 mm x 87.8 mm x 121.6 mm |
| Interface | USB-C: USB4, USB 3.0, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3 |
| Product Family | LaCie Mobile Drive |
| Raid | |
| Series | LaCie Mobile Drive |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.2 kg |
| SKU | STHG2000402 |
| Barcode # | 763649130612 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.3100kg |
2
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





