- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(STHG4000402)
Specifications
| Cache | None |
| Capacity | 4TB |
| Colour | Space Gray |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | USC C and USB 3.0 |
| Product Family | Mobile Drive |
| Raid | None |
| Series | Mobile Drive |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 400g |
| SKU | STHG4000402 |
| Barcode # | 763649130636 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
2
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





