- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ThinkPad - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz / PC5-38400 - green
(4X71K08907)
| Product Description | ThinkPad - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz / PC5-38400 |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 16 GB |
| Memory Type | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade Type | System specific |
| Speed | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
| SKU | 4X71K08907 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





