Don't pay: $48.00
$40.00
SAVE $8.00 (17%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(0B47032)
Power Description
| Maximum Output Power | 45 W |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 199.6 g |
| Height | 28 mm |
| Width | 40 mm |
| Depth | 93 mm |
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | 0B47032 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | AC Adapter |
| Brand Name | Lenovo |
Technical Information
| Device Supported | Notebook |
| Localization | Fuji |
| Australia | |
| New Zealand | |
| Papua New Guinea |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
| Certifications & Standards |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | ENERGY STAR 5.0 |
| Energy Star | Yes |
| SKU | 0B47032 |
| Barcode # | 887456458315 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.002025000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





