Don't pay: $109.00
$51.00
SAVE $58.00 (53%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(40AK0065WW)
Interfaces/Ports
| USB | Yes |
General Information
| Product Type | DC Adapter |
| Manufacturer Part Number | 40AK0065WW |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | 65W USB-C DC Adapterr |
| Brand Name | Lenovo |
Miscellaneous
| Compatibility | Lenovo ThinkPad L480 Notebook |
Technical Information
| Device Supported | Notebook |
Power Description
| Output Voltage | 12 V DC |
| 15 V DC |
| SKU | 40AK0065WW |
| Barcode # | 192076259489 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





