- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(STM-114-106K-47)
Product Information
| Style | Sleeve |
| Maximum Screen Size Supported | 30.5 cm (12") |
Miscellaneous
| Application/Usage | Notebook |
| MacBook Air | |
| MacBook | |
| Ultrabook | |
| Compatibility | Apple - MacBook, MacBook Air 12" |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
| Manufacturer Part Number | stm-114-106K-47 |
| Manufacturer Website Address | http://www.stmbags.com.au |
| Manufacturer | STM Bags, LLC |
| Product Name | Grace Sleeve for 11-12" MacBook, Ultrabook - Dot/Night Sky |
| Product Line | grace |
| Brand Name | STM Goods |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 130 g |
| Height | 223 mm |
| Width | 320 mm |
| Depth | 20 mm |
| Product Color | Dove |
| Coral | |
| Product Material | Polyester |
| SKU | STM-114-106K-47 |
| Barcode # | 617529786652 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





