- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
STM Grace Sleeve for 11" Laptops/Tablets - Dark Purple - (114-106K-45) - Plush, Super Soft Lining - Long Two-Way Zipper Pulls for Easy Access -

(STM-114-106K-45)
STM Grace Sleeve for 11" Laptops/Tablets - Dark Purple - (114-106K-45) - Plush, Super Soft Lining - Long Two-Way Zipper Pulls for Easy Access -
| SKU | STM-114-106K-45 |
| Barcode # | 617529786638 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000015000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





