- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

WD Elements SE 2TB USB 3.0 Portable External Hard Drive WDBEPK0020BBK-WESN - 2.5" - USB - Elements SE - 2 Years Limited Warranty 2TB WD Elements SE Portable Storage (Black)
(WDBEPK0020BBK-WESN)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 2 TB |
| Colour | Black |
| Form Factor | 2.5'' |
| Interface | USB |
| Product Family | Elements SE |
| Raid | |
| Series | Elements SE |
| Warranty | 2 years |
| Weight | 0.25 kg |
| SKU | WDBEPK0020BBK-WESN |
| Barcode # | 718037806266 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





