- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Western Digital WD 4TB My Passport for Mac Portable External Hard Drive - Midnight Blue, USB-C, AES-256, USB-C/USB-A Cables
(WDBA2F0040BBL-WESN)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 4TB |
| Colour | Blue |
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Product Family | Portable Drives |
| Raid | |
| Series | My Passport for Mac |
| Warranty | 3-Year Limited Warranty |
| Weight | 230g |
| SKU | WDBA2F0040BBL-WESN |
| Barcode # | 718037869872 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





