- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Western Digital WD 2TB Ultrastar DC HA210 Enterprise 3.5" Hard Drive, SATA III, 7200RPM, 128MB Cache, 512n, CMR
(1W10002)
Specifications
| Cache | 128 MB |
| Capacity | 2 TB |
| Form Factor | 3.5 inch |
| Interface | 6GB/s |
| Misc. | |
| Product Family | Ultrastar |
| RPM | 7200 RPM class |
| Series | Ultrastar |
| Warranty | 5 Years Limited warranty |
| Weight | 0.7kg |
| SKU | 1W10002 |
| Barcode # | 718037862156 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.6700kg |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





