WHITEBOX COMPATIBLE BROTHER DR2125 DRUM
-
SKU: WBBR2125
Don't pay: $38.60
$18.00
SAVE $20.60 (53%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: BROTHER HL 2140,BROTHER HL 2150N,BROTHER HL 2170W,BROTHER MFC 7440,BROTHER MFC 7840W,BROTHER DCP 7040 - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(WBBR2125)
| SKU | WBBR2125 |
| Barcode # | 6954300626078 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7300kg |
| Shipping Width | 0.238m |
| Shipping Height | 0.131m |
| Shipping Length | 0.366m |
| Shipping Cubic | 0.011411000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




