WHITEBOX COMPATIBLE HP 87X CF287X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT87X
Don't pay: $105.00
$35.00
SAVE $70.00 (67%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET ENTERPRISE M506,HP LASERJET ENTERPRISE M527F,HP LASERJET PRO M501 - - Cartridge Yield: 18,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT87X)
| SKU | CPHT87X |
| Barcode # | 6955530979767 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.010164000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




