WHITEBOX COMPATIBLE HP CE255X 55X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT255X
Don't pay: $58.40
$34.00
SAVE $24.40 (42%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET P3010,HP LASERJET P3011,HP LASERJET P3015,CANON LASER SHOT LBP6750DN,HP LASERJET ENTERPRISE M525,CANON LBP6780X - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT255X)
| SKU | CPHT255X |
| Barcode # | 6954300681190 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.013104000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




