WHITEBOX COMPATIBLE HP CE390X 90X TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT90X
Don't pay: $105.60
$41.00
SAVE $64.60 (61%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET ENTERPRISE 600 M602,HP LASERJET ENTERPRISE 600 M603,HP LASERJET ENTERPRISE M4555 - - Cartridge Yield: 24,000 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT90X)
| SKU | CPHT90X |
| Barcode # | 6986500230090 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.015750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




