WHITEBOX COMPATIBLE HP CF219A 19A DRUM CARTRIDGE
-
SKU: CPHT19
Don't pay: $52.50
$18.00
SAVE $34.50 (66%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M102A,HP LASERJET PRO M102W,HP LASERJET PRO MFP M130A,HP LASERJET PRO MFP M130FN,HP LASERJET PRO MFP M130FW,HP LASERJET PRO MFP M130NW - - Cartridge Yield: 12,000 pages - - Cartridge Type: Drum
(CPHT19)
| SKU | CPHT19 |
| Barcode # | 6971439063260 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.002170000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




