WHITEBOX COMPATIBLE HP CF294X 94X TONER CARTRIDGE HIGH YIELD BLACK
-
SKU: CPHT94X
Don't pay: $41.20
$18.00
SAVE $23.20 (56%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M118,HP LASERJET PRO MFP M148,HP LASERJET PRO MFP M149 - - Cartridge Yield: 2,800 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT94X)
| SKU | CPHT94X |
| Barcode # | 6954300682067 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.5600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.003630000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




