WHITEBOX COMPATIBLE MLTD205L TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBSAM205L
Don't pay: $53.80
$34.00
SAVE $19.80 (37%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: SAMSUNG ML 3310,SAMSUNG ML 3710,SAMSUNG SCX 4833,SAMSUNG SCX 5637,SAMSUNG SCX 5737 - - Cartridge Yield: 5,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBSAM205L)
| SKU | WBSAM205L |
| Barcode # | 6955530939396 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 1.5120kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.008602000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




