- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ALOGIC 3m DisplayPort to DisplayPort Cable Ver 1.2 - Male to Male - ELEMENTS Series - MOQ:3
(ELDP-03)
Specifications
| Compatible/Used for | Display |
| Product Type | DisplayPort Cable |
| Warranty | 1 Year |
| Colour | Black |
| Connectors | DisplayPort (Male) |
| Features | This ELEMENTS range of ALOGIC cables provides an easy and effective way to connect a DisplayPort Source to a DisplayPort Display. |
| Length | 3m |
| SKU | ELDP-03 |
| Barcode # | 935078400984 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





