- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ALOGIC SmartConnect 1m Mini DisplayPort to HDMI Cable with 4K Support - Male to Male - MOQ:3
(MDP-HD4K-01-MM)
| SKU | MDP-HD4K-01-MM |
| Barcode # | 9319298214510 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





