- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ATEN 2L-7D02DP DisplayPort Cable - up to 4K UHD at 60Hz - 1.8m - Crystal-clear Video Up to 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz) - Connector Type: DisplayPort Male to Male - Conductor Material: Tinned Copper - Connector Plating: Nickel - Cable Shield Type: Aluminium Magnesium Alloy - Cable Jacket Type: PVC - Black - 1.8m
(2L-7D02DP)
| TO PC/Source Interface | |
| Video | HDMI Male |
| USB | USB Type A Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack(Pink) 3.5mm Audio Jack(Green) |
| TO Switch Interface | |
| Video | DVI-D(Single Link) Male |
| USB | USB Type B Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack(Pink) 3.5mm Audio Jack(Green) |
| SKU | 2L-7D02DP |
| Barcode # | 672792005176 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





