- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The 2L-7D02UDPX3 KVM Cable Kit offers high-quality data connections between the DisplayPort KVM Switch and your DisplayPort servers and computers. The cable kit enables the connection of Video, USB Keyboard/Mouse and Audio (Speaker), delivering excellent performance with ATEN DisplayPort KVM Switch.
Package Contents
- 1x 2L-7D02UDPX3 1.8M USB DisplayPort KVM Cable Kit
(2L-7D02UDPX3)
| TO PC/Source Interface | |
| USB | USB Type A Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack (Speaker) |
| Video Output | DisplayPort Male |
| TO Switch Interface | |
| USB | USB Type B Male |
| Mini Stereo Jack | 3.5mm Audio Jack (Speaker) |
| Video Output | DisplayPort Male |
| SKU | 2L-7D02UDPX3 |
| Barcode # | 672792012464 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





