- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ATEN 2L-5303UP PS/2-USB KVM Cable
- PC Connector: USB & PS/2 - Console Connector: 3in1 SPHD (Keyboard/Mouse/Video) - Length: 3m
(2L-5303UP)
ATEN 2L5303UP Specs
| PC Connectors | Monitor: HDB-15 male Keyboard and Mouse: 2 x 6-pin mini-DIN male Power: USB A tape male |
| Console Connectors | Switch: SPHD male |
| Compatibility | Compatible with the following ATEN products: CL5808, CL5816, CS82U, CS84U |
| Length | 9.8' / 3.0 m |
| SKU | 2L-5303UP |
| Barcode # | 672792002700 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 3.000m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Manufacturer Contact Info: atensupport@computergate.com.au,
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





