- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Console Connector: DVI,USB and Audio _x000D_
Length:3m _x000D_
Compatible With Below:_x000D_
CE600, CE602, CE604, CE610A, CE611, CE624, CE680, CE690, CL3800, CL6700, CL6700MW, CL6708MW, CN8600, CS1642A, CS1644A, CS1762A, CS1764A, CS1768, CS1782A, CS1784A, CS1788, CS261, CS261TK, KE6900, KE6900AR, KE6900AT, KE6900AiT, KE6900R, KE6900ST, KE6900T, KE6940, KE6940AR, KE6940AT, KE6940AiT, KE6940R, KE6940T, RCM101D, CE610, CM0264, CS1762, CS1764
(2L-7D03U)
ATEN 2L7D03U Specs
| Connector 1 | 1 x USB Type A male 2 x Audio plugs 1 x DVI-D male (single link) |
| Connector 2 | 1 x USB Type B male 2 x Audio plugs 1 x DVI-D male (single link) |
| Compatibility | Comptatible with the following ATEN products: CE600, CE602, CE604, CE610, CE680, CE690, CL6700, CL6700MW, CM0264, CN8600, CS1642A, CS1644A, CS1762A, CS1764A, CS1768, CS1782A, CS1784A, CS1788, CS1762, CS1764 |
| Length | 9.8' / 3.0 m |
| SKU | 2L-7D03U |
| Barcode # | 672792124594 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 3.000m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





