- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(USBDVI4N1A15)
StarTech 4.5m 4-in-1 USB DVI KVM Switch Cable w/ Audio & Microphone
| SKU | USBDVI4N1A15 |
| Barcode # | 65030815925 |
| Brand | Startech |
| Shipping Weight | 1.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





