- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PC Connector:DVI-D (Single Link),USB and AudioConsole Connector: DVI-D (Single Link),USB and AudioLength:1.8m
PRODUCT SPECIFICATION
TO PC/Source Interface :
USB - USB A Type Male
Mini Stereo Jack - Audio Plugs (Mic & Speaker)
Video Output - DVI-D Male (Single Link)
TO Switch Interface :
USB Type B Female - USB Type B Male
Mini Stereo Jack - Audio Plugs (Mic & Speaker)
Video Output - DVI-D Male (Single Link)
WARRANTY : 3 YEARS
PRODUCT FEATURE
(2L-7D02U)
| TO PC/Source Interface | |
| USB | USB A Type Male |
| Mini Stereo Jack | Audio Plugs (Mic & Speaker) |
| Video Output | DVI-D Male (Single Link) |
| TO Switch Interface | |
| USB Type B Female | USB Type B Male |
| Mini Stereo Jack | Audio Plugs (Mic & Speaker) |
| Video Output | DVI-D Male (Single Link) |
| SKU | 2L-7D02U |
| Barcode # | 672792180163 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Shipping Cubic | 0.000180000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





