- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Aten 2L-7DX2U 1.8m USB VGA to DVI-A KVM Cable with Audio - Cable Length: 1.8m - To PC/Source Interface: 1x USB Type-A Male, 2x Audio Plugs (Mic & Speaker), 1x HDB-15 Male - To Switch Interface: 1x USB Type-B Male, 2x Audio Plugs (Mic & Speaker), 1x DVI-I (Single Link) - 2 Years Limited Warranty
Aten 1.8m USB VGA to DVI-A KVM Cable with Audio Cable Length 1.8 m TO PC/Source Interface USB USB A Type Male Mini Stereo Jack Audio Plugs (Mic & Speaker) Video Output HDB-15 Male TO Switch Interface USB USB B Type Male Mini Stereo Jack Audio Plugs (Mic & Speaker) Video Output DVI-I (Single Link)
(2L-7DX2U)
| Cable Length | 1.8 m |
| TO PC/Source Interface | |
| USB | USB A Type Male |
| Mini Stereo Jack | Audio Plugs (Mic & Speaker) |
| Video Output | HDB-15 Male |
| TO Switch Interface | |
| USB | USB B Type Male |
| Mini Stereo Jack | Audio Plugs (Mic & Speaker) |
| Video Output | DVI-I (Single Link) |
| SKU | 2L-7DX2U |
| Barcode # | 4719264645051 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Shipping Cubic | 0.000720000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





