Don't pay: $19.00
$18.00
SAVE $1.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Brateck Adjustable Multifunctional Thin Client Mount - VESA mount(75x75, 100x100) - Suitable for Intel NUC, the Mac mini - Width Adjustable: min 17mm-max 70mm - Rated Load: 5Kg - Material: Metal - CPB-1
(BT-CPB-1)
Brateck Adjustable Multifunctional Thin Client Mount - VESA mount(75x75, 100x100) - Suitable for Intel NUC, the Mac mini - Width Adjustable: min 17mm-max 70mm - Rated Load: 5Kg - Material: Metal - CPB-1
| SKU | BT-CPB-1 |
| Barcode # | 9341756015247 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 0.7700kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.002340000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





