- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Suits iP6210D, iP6220D, iP6320D
(CL52)
Miscellaneous
| Compatibility |
Canon PIXMA Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CL52 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Name | Color Ink Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Colour |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CL52 |
| Barcode # | 4960999273495 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000756000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





