Don't pay: $75.60
$46.00
SAVE $29.60 (39%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PG40 Pigment ink formulation for long lasting prints Resists smearing caused by highlighters and other smudges Produces crisp laser quality text from fine two-picoliter droplets CL41 ChromoLife100 system: create long lasting, beautiful photos when used with genuine Canon photo paper FINE (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Enginering) printhead for exceptional sharpness and detail Optimized for photographic print quality when used with genuine Canon photo papers
(PG40CL41CP)
| SKU | PG40CL41CP |
| Barcode # | 9313999000823 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0950kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000702000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.canon.com.au/, 13 23 53
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





