Don't pay: $49.40
$49.00
SAVE $0.40 (1%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PIXMA IP7260,CANON PIXMA MG5460,CANON PIXMA MG6360,CANON PIXMA MX726,CANON PIXMA MX926,CANON PIXMA MG6460,CANON PIXMA MG5560,CANON PIXMA MG7160,CANON PIXMA IP8760,CANON PIXMA IX6860,CANON PIXMA MG6660,CANON PIXMA MG5660,CANON PIXMA MG7560 2 x 500 A4 pages Value Pack
(PGI650XLBK-TWIN)
| SKU | PGI650XLBK-TWIN |
| Barcode # | 9313999002339 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000315000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





