- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-K501L-KANN-S00)
| SKU | MCB-K501L-KANN-S00 |
| Barcode # | 884102063169 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 6.4900kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.566m |
| Shipping Cubic | 0.082410000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





