- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCM-H500P-MGNN-S11)
| SKU | MCM-H500P-MGNN-S11 |
| Barcode # | 884102042690 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 14.4000kg |
| Shipping Width | 0.640m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Shipping Cubic | 0.141440000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





