- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(NSE-300-KKN1)
| SKU | NSE-300-KKN1 |
| Barcode # | 884102022302 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 6.4900kg |
| Shipping Width | 0.480m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.064512000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





