Don't pay: $173.00
$113.00
SAVE $60.00 (35%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master Silencio S600 Mid-Tower ATX Case - Silencio Technology - Sound Dampening Materials - Supports Mini-ITX, Micro-ATX & ATX - 7x Expansion Slots - Supports 5x 2.5", 4x 3.5" & 1x 5.25" Drive Bays - Pre-Installed Fan(s): 1x 120mm Front & Rear Fan - Fan Support: 2x 120/140mm & 2x 120/140mm 1x 120mm Rear Fans - I/O: 2x USB 3.0, 1x 3.5mm & 1x SD Card Reader - MCS-S600-KN5N-S00 - 2 Years Limited Warranty
(MCS-S600-KN5N-S00)
| SKU | MCS-S600-KN5N-S00 |
| Barcode # | 884102059841 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 9.8000kg |
| Shipping Width | 0.540m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.083160000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





