- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-D500D-WGNN-S01)
| SKU | MCB-D500D-WGNN-S01 |
| Barcode # | 4719512095546 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 8.3000kg |
| Shipping Width | 0.530m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Shipping Cubic | 0.087609000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





