- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-Q500L-KANN-S00)
| SKU | MCB-Q500L-KANN-S00 |
| Barcode # | 884102053078 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 4.8000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.440m |
| Shipping Cubic | 0.051084000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





