- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-D500D-KGNN-SAU)
| SKU | MCB-D500D-KGNN-SAU |
| Barcode # | 884102069260 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 8.3000kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Shipping Cubic | 0.088920000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





