- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass Mid-Tower Case, White

(CC-9011205-WW)
Specifications
| Product Type | Case |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 7.8kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 453 x 230 x 466 mm |
| Drive Bays | (x2) 3.5in (x2) 2.5in |
| Form Factor | Mid-Tower |
| Power Supply | ATX (not included) |
| SKU | CC-9011205-WW |
| Barcode # | 840006626657 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 9.7200kg |
Manufacturer Warranty:
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





