- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master MasterBox TD500 ARGB TG Mid-Tower ATX Case - Mesh - Drive Bays: 2x 3.5"/2.5", 2x 2.5" - Expansion Slots: 7 - Fans: 3x 120mm Installed ARGB Fans or 2x 140mm Front, 3x 120mm/2x 140mm Top, 120mm Rear - Radiators: 360mm Max Front, 240mm Max Top, 120mm Rear - I/O: 2x USB 3.0, 3.5mm Audio Combo, ARGB Controller - Materials: Steel, Mesh, Plastic, Tempered Glass - Motherboard Support: E-ATX/SSI CEB/ATX/Micro-ATX/Mini-ITX - MCB-D500D-KGNN-S01 - 2 Years Limited Warranty
(MCB-D500D-KGNN-S01)
| SKU | MCB-D500D-KGNN-S01 |
| Barcode # | 884102067822 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 8.3000kg |
| Shipping Width | 0.540m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Shipping Cubic | 0.089262000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





