- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T103492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | Epson Stylus Office T1100, Epson Stylus Office T30, Epson Stylus Office T40W, Epson Stylus Office TX510FN, Epson Stylus Office TX600FW, Epson Stylus Office TX610FW, Epson Stylus TX550W |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 865 pages |
| SKU | EPC13T103492 |
| Barcode # | 9314020606083 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000242000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






