- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T133692)
Specifications
| Colour | multiple colours |
| Printer Compatibility | Epson Stylus N11, Epson Stylus NX125, Epson Stylus NX125, Epson Stylus NX130, Epson Stylus NX230, Epson Stylus NX420, Epson Stylus NX430, Epson WorkForce 320, Epson WorkForce 325, Epson WorkForce 435 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 165 Pages |
| SKU | EPC13T133692 |
| Barcode # | 9314020608827 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000495000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






