- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T138392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | Epson Stylus NX230, Epson Stylus NX420, Epson Stylus NX430, Epson Stylus NX635, Epson WorkForce 320, Epson WorkForce 325, Epson WorkForce 435, Epson WorkForce 525, Epson WorkForce 545, Epson WorkForce 60, Epson WorkForce 625, Epson WorkForce 630, Epson WorkForce 633, Epson WorkForce 645, Epson WorkForce 7010, Epson WorkForce 840, Epson WorkForce 845, Epson WorkForce WF-3520, Epson WorkForce WF-3530, Epson WorkForce WF-3540, Epson WorkForce WF-7510, Epson WorkForce WF-7520 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 420 pages |
| SKU | EPC13T138392 |
| Barcode # | 9314020608438 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.084m |
| Shipping Cubic | 0.000185000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






