- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 140 Black Ink Cart - 945 pages - Compatible With EPSON STYLUS NX635, WORKFORCE 60, WORKFORCE 545, WORKFORCE 625, WORKFORCE 630, WORKFORCE 633, WORKFORCE 645, WORKFORCE 840, WORKFORCE 845, WORKFORCE 3520, WORKFORCE 3530, WORKFORCE 7010, WORKFORCE 7510, WORKFORCE 7520, WORKFORCE 3540, EPSON
(EPC13T140192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Epson Stylus NX635, Epson WorkForce 545, Epson WorkForce 60, Epson WorkForce 625, Epson WorkForce 630, Epson WorkForce 633, Epson WorkForce 645, Epson WorkForce 7010, Epson WorkForce 840, Epson WorkForce 845, Epson WorkForce WF-3520, Epson WorkForce WF-3530, Epson WorkForce WF-3540, Epson WorkForce WF-7510, Epson WorkForce WF-7520 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 945 pages |
| SKU | EPC13T140192 |
| Barcode # | 9314020608476 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000264000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






