- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T140292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | WF-3520 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 755 pages |
| SKU | EPC13T140292 |
| Barcode # | 9314020608490 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.082m |
| Shipping Cubic | 0.000180000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






