- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T140692)
Specifications
| Colour | multiple colours |
| Printer Compatibility | Epson Stylus NX635, Epson WorkForce 545, Epson WorkForce 60, Epson WorkForce 625, Epson WorkForce 630, Epson WorkForce 633, Epson WorkForce 645, Epson WorkForce 7010, Epson WorkForce 840, Epson WorkForce 845, Epson WorkForce WF-3520, Epson WorkForce WF-3530, Epson WorkForce WF-3540, Epson WorkForce WF-7510, Epson WorkForce WF-7520 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 755 pages |
| SKU | EPC13T140692 |
| Barcode # | 9314020608940 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000748000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






