- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 1576 Light Mag Ink Cart - - Compatible With EPSON STYLUS PHOTO R3000
(EPC13T157690)
Specifications
| Colour | Light Magenta |
| Printer Compatibility | Epson Stylus Photo R3000 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 2300 pages |
| SKU | EPC13T157690 |
| Barcode # | 4710859469663 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000363000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






