- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T305592)
Specifications
| Colour | Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | XP-240, XP-340, XP-344, XP-440 |
| Warranty | |
| Yield | Standard Capacity |
| SKU | EPC13T305592 |
| Barcode # | 9314020627460 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000440000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






